O mně

IMG_0598 (1)

 

 

Jsem Eva, 

kreativní, tvořivá máma dvou skvělých kluků, kterou baví příroda, rostliny, ptáci, brouci a všechno hezké a zajímavé :)

S manželem máme kovovýrobu, která jede svým vlastním zběsilým životem. Ale někde mezi těmi velkými zakázkami a spousty objednávek, se najde místo i na to malé kovové umění.

Baví mě kovu vdechovat život. Propojovat jeho chlad s veselými motivy. Dělat ho hřejivým, líbivým, ale zároveň funkčním. Baví mě hrát si s přírodními motivy, zkoumat jejich obrysy a struktury. A taky mám ráda ten proces výrobku od návrhu přes výrobu, focení až k prodeji. Líbí se mi ta pestrost, která za tím je.

A největší radost mám z toho, že moje výrobky dělají radost dalším lidem.

Manžel už od mala měl ke kovu blízko, když chodil k dědovi do dílny. To já jsem se k tomu dostala až přes něj. Vždy mě bavilo tvoření a navrhování a když jsem se po mateřské rozhodovala co dál, tak nás napadlo, že bychom mohli spojit naše přednosti. Manžel práci s kovem a já své tvořivé nutkání. Chtěli jsme nějaký výrobek, který bude praktický, vydrží a zároveň, aby hezky vypadal. Začali jsme háčky na klíče a postupně přidávali další výrobky.

Na celou kolekci můžete mrknout na www.mylittleart.cz

 

Budu se na vás těšit!


 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení